1 - هنگام ورود به سایت ، پیام قفل شدن را مشاهده می کنیم و نمی توانیم وارد سایت شویم..؟
لطفا توجه فرماییدکه اگر 3 بار نام کاربری و کلمه عبور را اشتباه وارد کنید دانش آموز قفل می شود. پس از آن حتما باید با پشتیبانی مدرسه تماس حاصل فرمایید تا این مشکل حل شود.پس در ورود اطلاعات دقت لازم را انجام دهید.
2 - بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور پیغام می دهد که از صحت نام کاربری اطمینان حاصل فرمایید..؟
این پیغام بدین معنی است که شما نام کاربری یا کلمه عبور را اشتباه وارد کرده اید. بدین منظور دقت فرمایید که زبان سیستم انگلیسی باشد و حروف کلمه عبور همه با حروف کوچک انگلیسی وارد شود. ضمنا دکمه Caps Lock واقع در سمت چپ کیبورد باید خاموش باشد.
3 - چطور موارد انضباطی دانش آموز را روی سایت مشاهده کنیم؟
برای این منظور ابتدا در سایت لاگین کنید (ورود نام کاربری و کلمه عبور)، سپس از منوی بالای صفحه به منوی دانش آموز و از آنجا وارد صفحه گزارش انضباطی شوید.
4 - چطور برای مدرسه پیام بفرستیم؟
برای این کار ابتدا در سایت لاگین کنید. سپس وارد صفحه نظر سنجی شوید و در آنجا از قسمت ارائه پیشنهادات و انتقادات پیام خود را برای ما ارسال فرمایید.
5 - چطور از پشتیبانی آفلاین استفاده کنیم؟
برای این کار ابتدا در سایت لاگین کنید. سپس از منوی کناری وارد صفحه پشتیبانی آفلاین شوید و در آنجا مشکل خود را در قالب پیام بیان کنید. مشکل شما بررسی خواهد شد و پاسخ شما در اولین زمان ممکن ارسال خواهد شد.
6 - برای شارژ کارت بوفه، اطلاعات چه کارتی باید در صفحه پرداخت بانک ملت وارد شود؟
شما باید درآن صفحه اطلاعات کارت بانکی خودتان یا همسرتان (نه کارت دانش آموز) را وارد کنید. توجه فرمایید که کارت شما لزوما نباید کارت ملت باشد و با هر کارت شتابی قابل انجام است. رمز اینترنتی ، رمز دوم است که شما باید از بانک یا دستگاههای عابر بانک تهیه فرمایید. Cvv2 کد 3 یا 4 رقمی درج شده بر روی کارت می باشد.
7 - چطور مطمئن شویم عملیات شارژ برای کارت دخترمان با موفقیت انجام شده و مشکلی نیست؟
برای این کار بعد از پر کردن فرم اطلاعات کارت بانکی از صفحه (بوفه الکترونیکی- افزایش اعتبار آنلاین) که برروی سایت هست، شما پیامی مبنی بر اینکه عملیات با موفقیت انجام شده دریافت می کنید. بعد از آن پیغامی مشاهده می کنید که در آن بر روی دکمه continue کلیک می کنید و سپس کد رهگیری دریافت می کنید. این کد را یادداشت کرده و همراه داشته باشید. ضمنا مبلغ پرداخت شده در صفحه بوفه الکترونیکی در جدول وسط صفحه قابل مشاهده است.
 
  
1 
  
 
صفحه 1 از 1